لحظه ای با امام زمان (عج)
۱۳۸٥/٩/٢٤
پس من چی؟ ... نظرات() 

سلام بر آفتاب امید

سلام آقاجونم. سلام مولای من. چه دوستدارانی دارین شما. من جلوشون کم آوردم. هر کدومشون یه شعله از آتش محبت شما به سینه دارن. مولا ممنونم. ممنونم به همین که دلم یادتون میفته. به همین که اجازه دادین توی این همه وبلاگ یه دونه کوچیکشو برای خلوت با شما ایجاد کنم و بیام اینجا به شما بگم نوکرتونم. دوستون دارم. دلم براتون تنگ میشه. و بقیه دوستداراتونم بیان و حدیث انتظار بگویند.

چندی پیش "سلام الله الکامل التام" رو خوندم بعد که داشتم قدم میزدم شروع کردم با شما زمزمه کردن. داشتم مثل همیشه خواهش هامو لیست میکردم. اینو برام درست کنین، اینو بهم بدین، اونو حلش کنین ... بعد متوجه شدم که رابطه من با شما همش شده یک طرفه. من همش حواسم به اینه که من چی میخوام. اصلاً حواسم نیست که من هم باید یه چیزی به شما تقدیم کنم. آقا چی تقدیمتون کنم؟ امروز برای سلامتی تون صدقه می دم. برای تعجیل در ظهورتون دعا می کنم. قول می دم یه گناه هم به یاد شما از گناه هام کم کنم. اما ای کاش میتونستم یک دسته گل نرگس هم بفرستم خونتون و روی کارتش بنویسم "چقدر بی حضورتون محبتتان را چشیدم ولی هنوز تشنه ام".

اللهم عجل لولیک الفرج

 

سوده۲

۱۳۸٥/٩/۱۱
کی ميشه کامنتتونو ببينم ... نظرات() 

سلام آقا، سلام سرورم،

چشم همه شما که سرود عاشقی منو با امام زمانمون رو می خونین هرگز خسته نشه. دستتون که کامنت میزارین درد نکنه.

امام زمان چقدر نزدیکی. چقدر ناظر و حاضری. این همه با هم بودن اما غیر فیزیکی رو کی تجربه کرده؟ نمی تونم بگم تا نبینمتون راضی نمیشم اما ... کی بود مانند دیدن. چقدر زیباس که میزارین براتون کار کنم. آخه میگن آدم تو کار پخته میشه. منم می خوام پخته راه و سوخته محبت شما بشم. بعضی وقتها یه کارهایی می کنم که وقتی یاد شما میفتم میگم اگر میدیدم امام زمان دارن میبینن قطعاً این کارو نمی کردم. انقدرشو من می فهمم بقیشو شما کمک کنین. کمک کنین بد نکنم و بد هم تو ذهنم خوب و جالب جلوه نکنه. بخدا دوستون دارم. بخدا دلم براتون تنگ میشه. کی میشه بیام اینجا و کامنت شما رو بخونم؟

جلوه ای کن تا که موسایی کنم

یا به رقص آیم مسیحایی کنم

اللهم عجل لولیک الفرج

۱۳۸٥/٩/٢
می خوام صحبت با شما رو دوباره شروع کنم ... نظرات() 

سلام. سلام بر آفتاب. درود. درود بر اون تنها.

هفته سختی رو پشت سر گذاشتم. اما یه نکته ظریف دستگیرم شد. مشکلی داشتم که یا نتیجه اش می شد بیکاری من یا می شد جابجایی. اما ایندفعه در اون لحظه هایی که دلم به هیچی مطمئن نبود یاد شما (امام زمان) افتادم. شما که هر لحظه منتظرین و نمی دونین که کی آزاد میشین. یاد شما افتادم که دعا می کنین برای فرجتون. یاد جوابی که به یه شاعری که از غیبتتون گلایه کرده بود دادین. گفته بودین: امر ظهور که به دست من نیست. قربون این غریبیتون که دوستاتون هم از شما شکوه و گلایه دارن. خدایا اگر میشه همه دعاهامو با فرج امام زمان عوض کنی، عوض می کنم ها. خدایا همه حاجت هامو پس میدم برای یه حاجت که اونم فرج اما زمانه. قبول می کنی؟

امام زمان چی کار کنیم براتون؟ چگونه رنج شما رو کم کنیم؟ البته شنیدم گفتین باید با محبت به شما سعی کنیم مثل شما بشیم اما آخه خیلی سخته. چجوری دروغ نگم- حق کسی رو نخورم - و بد اخلاقی نکنم؟ اگر شما کمک نکنین من چطوری ممکنه موفق بشم.

اللهم عجل لولیک الفرج.