بازم سلام
ديروز داشتم از يه نفر که عازم مکه بود خداحافظی ميکردم و سفارشات دعا رو ميدادم که يه دفعه تو حرفام گفتم: رفتين پيش خدا برای من حسابی دعا کنين و اين چيزا رو از طرف من بخواين.
خلاصه خداحافظی کرديم و اومدم سوار آژانس شدم که بيام خونه...تو راه همش غبطه خوردم که فلانی فردا ميره مکه ميره پيش خدا.......تو اين فکرا بودم که يه دفعه ياد اين حرف افتادم
( هر وقت خواستين برين پيش خدا برين نماز بخونين و با خدای خود حرف بزنين)
اول خوشحال شدم و گفتم آخجون الان که رسيدم ميرم زود نمازم ميخونم. با کلی ذوق و شوق اومدم سر نماز و شروع کردم. اما 2.gif اون چيزايی که من ميخواستم به خدا بگمُ نمیگفتم ...داشتم عین همیشه سوره حمد و ...میخوندم. دوباره سر نماز دلم گرفت با خودم گفتم خدا من غیر از اینا یه عالمه چیز دیگه هم هست که میخوام بهتون بگم اما نمیتونستم بگم. g.gifاينجوری شده بودم.
حالا دارم فکر ميکنم که
مگه نه اينکه خدا از رگ گردن به ما نزديکتره؟؟
مگه نه اينکه هر چی بهش بگيم ميشنوه؟؟؟
پس چرا مردم ميرن مکه؟؟؟ اونجا با اينجا چه فرقی داره؟؟؟
یعنی هرکسی بره مکه و دعا کنه دعاش با منی که اینجا نشستمُ دعا میکنم فرق داره؟؟؟
5.gif

/ 5 نظر / 6 بازدید
خشايار

سلام.....بفرمايين.......آپديت کردم.....در مورد سوال شما....:به نظر من مهم اينه که تو چه جوری دعا کنی.....با حضور .....بی ....دعای صبح و آه شب , کليد گنج مقصود است...........بدين راه و روش ميرو که با دلدار پيوندی......به اميد ديدار.....حق مدد.

اميرحسين

سلام آقا ما تعريف وبلاگ شما رو شنيده بوديم. ولي اين اولين باريه كه زيارتش مي‌كنيم. در ضمن اينو بدون كه خونه اصلي خدا قلب مؤمنين است. هر وقت وارد اين خونه شدي اون وقت مي‌توني طواف مقصود كني.

ميرزا قلمدون

سلام. خسته نباشين . راستش به نظر من اين که معلومه جاها با هم فرق می کنه . مثلا اينجا با کربلا و بقيع يکسانه ؟ هر جا روح و حال و هوایی داره . موفق باشین .

خشايار

سلام......من حرفی برای گفتن ندارم.....تنها خواسته ای دارم.........نه برای خودم.....برای عزيزی که برايمان مينوشت.....ميگفت....می سرود.....ولی اکنون در بستر بيماري سختيست.....الهام....که برايمان اسطوره ی مهربانيست.....دختری ۱۷ ساله که روحی به بلندی آسمان دارد...و تو که مهربانی...برايش دعا کن..تا خدا او را دوباره به ما برگرداند...تنها آرزوييست...بازگشت او.

مهدی

به به. چه حرفهای شیرین و خوش بویی. خدایا ما حتی در فضای مجازی اینترنت با تو سخن می گوییم و به تو توکل می کنیم. ای خدایی که همه چیز از آن توست مشکلات دنیوی و اخروی ما را بعهده بگیر و هرچه زودتر حل کن.