آقا امام زمان...

سلام بر منجی گيتي٬ حضرت مهدی.
آقا٬ خدا به شما در مصیبت جدتان امام حسین (ع) اجر عظيم بدهد. ما سعی می کنیم برای فرج شما پس از هر روضه دعا کنیم. قول می دم. شما هم ما را دعا کنین که بی نهایت به دعای شما نیازمندیم.
آقا می دونين که همه سعي ام رو می کنم که هم مادرم را راضی نگه دارم و هم همسرم را. اما دارم به يه مرحله حساس و سخت می رسم. از خود شما کمک می طلبم تا این مسئله به خیر بگذره. ضمناْ خيلی متشکرم که کمکم کردين به يه تصميم مورد قبول خودم و همسرم برسم. فقط يه مشکل داره که اونروهم به دست با کفايت خودتون لطفاْ حل کنين.
قربونتون برم.
سوده ش۲

/ 20 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجيدزاده

با سلام برادر عزيزم مطالب جالبتان توجهم را جلب کرد و از ديدن چنين صفحاتي خوشحال شدم اگر مي شود به ما هم لينک بدهيد. من هم به شما لينک داده ام

احسان مطهری

سلام سوده جان چه طوری؟ وبلاگ قشنگی داری موفق باشی

abolfazl

با عرض سلام و احترام: با اين دل قشنگ تنها التماس دعا دارم....

جارچي

سلام! چيزی شده...؟چرا نمی نويسيد...التماس دعا!

abolfazl

سلام: ايام سوگواری سيد و سالار شهيدان را خدمتتان تسليت عرض می نمايم و... التماس دعا

در اوج تنهایی

سلام آبجی ! در اون لحظاتی که برای آقامون دعا می کنی یاد این حقیر هم باش ... بلکه به واسطه قلب پاکت و صاحب اون دعا من هم به نوایی برسم . در پناه حق ...

سيد محسن شوريده

آنگاه كه قطرات اشك بر حسين (ع) با قطرات بارن بهاري در هم مي‌آميزد، به راستي آدمي درمي‌يابد كه: وَ جَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ كُلَّ شَيءٍ حَيّ بار خدايا همچنان كه بهار را فصل رويش و زايش طبيعت قرار دادي، دلهاي ما را به مدد عشق به تمامي مظاهر جمالت آنگونه كن كه: برويد و بروياند سال نو مبارك باد.