می خوام صحبت با شما رو دوباره شروع کنم

سلام. سلام بر آفتاب. درود. درود بر اون تنها.

هفته سختی رو پشت سر گذاشتم. اما یه نکته ظریف دستگیرم شد. مشکلی داشتم که یا نتیجه اش می شد بیکاری من یا می شد جابجایی. اما ایندفعه در اون لحظه هایی که دلم به هیچی مطمئن نبود یاد شما (امام زمان) افتادم. شما که هر لحظه منتظرین و نمی دونین که کی آزاد میشین. یاد شما افتادم که دعا می کنین برای فرجتون. یاد جوابی که به یه شاعری که از غیبتتون گلایه کرده بود دادین. گفته بودین: امر ظهور که به دست من نیست. قربون این غریبیتون که دوستاتون هم از شما شکوه و گلایه دارن. خدایا اگر میشه همه دعاهامو با فرج امام زمان عوض کنی، عوض می کنم ها. خدایا همه حاجت هامو پس میدم برای یه حاجت که اونم فرج اما زمانه. قبول می کنی؟

امام زمان چی کار کنیم براتون؟ چگونه رنج شما رو کم کنیم؟ البته شنیدم گفتین باید با محبت به شما سعی کنیم مثل شما بشیم اما آخه خیلی سخته. چجوری دروغ نگم- حق کسی رو نخورم - و بد اخلاقی نکنم؟ اگر شما کمک نکنین من چطوری ممکنه موفق بشم.

اللهم عجل لولیک الفرج.

/ 20 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ي.ك.د.و.س.ت

سلام وبلاگ خوب و پر محتوايي داريد در پناه مهدي موفق باشيد به من هم يك سر بزنيد يا علي

MFS

ممنون از زحمات شما ۳ نفر واقعاْ لذت بردم(سعید-سینا -سوده)

زيتون

سلام به عمل كار برايد به سخنراني نيست التماس دعا

محمد

در انتظار جمعه ات نشستم و نيامدی.دوباره صبح وظهر نه غروب شد نيامدی.

روح انگيز

ديشب آقا اومد توخواب منُ داشت با خايه هاش بازی ميکرد...فوری دست دخترم رو گرفتم دور شدم..فکر کردم به اين بچه بازا که اعتباری نيست..يه دفعه ديدی دست کرد تو جيبش يه آيه در آورد که بکنيد دختر بچه ها رو...صواب ميبريد و غيره... قصد توهين نداشتم..من واقعا اين خواب رو ديدم... شاد باشين :)

ياسين

سلام بر هر کس که يادی از امامش ميکند اگر کسی بگويد او را ميشناسم چه می کنيد؟ اگر کسی بگويد مکانش را ميدانم چه می کنيد؟ اگر کسی بگويد او را هر دم ميبينم چه می کنيد؟ اگر کسی بگويد:؛؛ منم فرزند ادم؛؛ چه میکنید؟

ياسين

در عجبم از شخصی که ژيراهن زيبای کلاغ را نميبيند و انتظار ديدن امامش را دارد

غريبه

يا ابا صالح المهدي ادركني بيا و شب هجران سحر كن كجايي يوسف زهرا دلم تنگ است براي ديدن رويت خجل هستم در اين دنيا و زدستم بر نمي ايد كاري تشكر ميكنم از دوستاني كه اين وبلاگ را تهيه نمودند. التماس دعا

سلام مولای من مولای من سرورم اروزی قلبی منه که یه روزی بیاد که من به عنوان یکی از یاران حقیقی شما در رکاب شما باشم ولی میدونم این فقط یه ارزوی خشک و خالیه و هنوز من از این هدف خیلی دورم ونیازمند دعای خیر شما اقا جان التماس دعا التماس دعا برای همه مسلمونا برای خانواده ام مخصوصا برای پدر ومادرم و در اخر برای من و همسرم تابه این توفیق برسیم. فاطمه

پرهام

نظرات را برای مخاطبين بنويسيد.