همشون می تونن کمکم کنن ولی نمی کنن

/ 3 نظر / 11 بازدید
محسن

سلام من از شما که وبلاگتون در موضوع مذهب است دعوت می کنم تا به وبلاگم سر بزنيد . وبلاگی مشتمل بر مطالب مذهبی .هنری ورزشی طنز و.... اميدوارم موفق باشيد ضمنا اگر ناراحت نمی شی عرض کنم :من خودمم بچه مسلمون وهيئتی ام اما اين گونه مطلب نوشتن وجملاتی مثل اينکه امام زمان سلام امروز سرم درد می کنه و... به نظر من لوس بازيه و اصلا پايين اوردن رابطه امام ومامومه .درسته که ما به اهل بيت نزديکيم .اما نعوذ بالله ائمه دوست پسر يا دختر ما که نيستند اين جور جلف باهاشون صحبت کنيم ! خواهش می کنم از من ناراحت نشو اين فقط يک نظره ان شائ الله منتظر واقعی مهدی فاطمه باشيم .درپناه حق . يا علی مدد

سوده

هر کسی حق داره اون طور که دلش ميخواد با امام زمان حرف بزنه. امام زمان از پدر هم به ما نزديکترن و حتی از اون دوست دختر يا پسری که گفتی هم نزديکترن.

hamidreza

امام زمان سلام من جوانی هستم ۲۸ ساله که می خوام ازدواج کنم همه به من ميگن چه جور زنی می خوای من ميگم يک زن متدين محجوب و خوب ومهربون و خشگل ولی اطرافيان به من می گن تو امول هستی و در دوره حالا دختر محجوب پيدا نمی شه حالا من از شما تقاضا می کنم يک زن متدين و خوب برای من پيدا کنيد تا همه اطرافيان من ببينن که هنوز دختر محجوب هم پيدا ميشه که امول هم نباشه.