نزديک است
خيلی نزديک است.
همه چيز نزديک هم هستند.
امام زمان، ميبينين که در شهر چه خبر است!
خوشحالم.
از آمدنت خوشحالم.
از ديدارت خوشحال خواهم شد.
فقط به خاطر شما
فقط به خاطر خودم
اين خيزش شبانه............هر شب ادامه داره
منتظر ظهورت هستيم.

اللهم عجل لوليک الفرج

/ 7 نظر / 11 بازدید
hamed

ياحق سلام . داستان چيه ؟ انشالله که بياد ! ولی موضمع خيزش و . . . چی بود ؟

hosein

سلام من خيلی امام زمان را دوست دارم . من دوست دارم که امام زمان هميشه سايه اش روی سر شما باشد

گل صورتی

مصطفي چمران" يک بسيجي بود. او که کوله باري از افتخارات تحصيلي را بعلاوه دکتراي فيزيک پلاسما از دانشگاه کاليفرنيا به همراه داشت. همان چمراني که هنگام احساس تکليف دکتراي خود را بر در کوزه نهاد و خاک و خاشاک پاوه را ترجيح داد و در همانجا به خدا رسيد.

حاج حميد

با سلام . متنتونو خوندم زيبا بود.. اما منظور از خيزش شبانتون درمتن. جای سوال و تامل است .... اما ای امام رمان . ای يوسف زهرا****هنوز هم زسفرازچه برنمي گردي ؟ *** چه ميشدای گل زهرا (س) سفر نمي كردي؟*** تمام خسته دلان طالب قيام تو اَند *** مدام منتظر روز انتقام تو اَند*** بگيري اركف آن ذوالفقار حيدر را *** جدا ز پيكر هر ظالمي كني سر را***بيا كه روي زمين پرزعدل و داد شود *** قلوب غمزده اهل بيت شود*** بيا وعزت آل رسول افشا كن *** بيا دشمن اين خانواده رسوا كن*** بيا و ظلمت شرك و نفاق را بزداي *** به روي خلق خدا باب معرفت بگشاي*** خدا نگهدار. التماس دعا.. فرصت کرديدسری به ما بزنيد..

حاج حميد

برون كشیزدل خاك خصم زهرا (س)را ***كنی محاكمه آن رذل بي سرو پا را ***بپرسی : ازچه سبب مادر مرا كشتي؟ ***چه جرم داشت كه ششماهه و راكشتی؟ ***چرا به مادره مظلومه ام زدي سيلي؟ ***كه گشت صورت او همچو بازويش نيلي؟

علی

يوسف گمگشته باز آيد به کنعان غم مخور****** سلام ... بنده وبلاگ شما را دنبال می کنم ولی اين خيزش برايم مفهوم نيست. در ضمن بنده در وبلاگم با اجازه تون يه لينک هم به شما داده ام.*** يا علي

علی

دوست عزیز ** جناب گل صورتی *** يه تذکر کوچولو داشتم خدمتتون و آن اينکه دکتر چمران در دانشگاه برکلی آمريکا تحصيل کرده بودو جزء دانشمندان نادر زمان خودش بود و در دانشگاه برکلی خود يکی از برجسته ترين استادان بود و برای مدتی هم در ناسا کار کرده است. خداوند روحش را شادتر کند. ** ياعلی