سلام امام زمانم

سلام دوستان خوبم.

والا چی بگم؟ دنياست و گرفتارياش ديگه!

می خواستم که نامه های استاد رو بنويسم ،‌ ولی خودتون ميبينين که از وقتی از استاد گفتم تعداد بيننده هام به طور چشمگيری کم شدند. شايد امام زمان ميخوان يه طوری بهم بگن که بحث و قاطی پاطی نکن!!!!

نميدونم؟

همسرم ميگه : يه وبلاگ ديگه درست کن برای آقای علامه. توی اون  هر چی دلت ميخواد از استاد بنويس. ولی اينجا مخصوص امام زمانه!!

قربون امام زمانم برم.

چقدر غريبه؟؟؟؟؟

 

چه روزها که يک به يک غروب شد نيامدی

چه بغضها که در گلو رسوب شد نيامدی

العجل العجل

العجل العجل

 

/ 6 نظر / 12 بازدید
ناشر

بنام شاهد شهادت شهيدان//سلام و خدا قوت//مدتي نبودم .. رفته بودم پابوس 6 امام همام // جاتون خالي ... شب ميلاد امير مومنان در كنار ضريحش بودن چه صفايي داره .. دعاتون كردم//موفق باشيد و پيروز// دعاگوي شما - ناشر - مشهدالرضا - عليه السلام

جواد بورقانی

سلام عزيز همدل! چه شعر زيبايی نوشتی. اولا اين که در مورد علامه می‌نويسيد اون هم يه نوع لحظه‌ای با امام زمان بودنه. و خيلی هم خوبه. و به قول خودتون ای کاش اين کار رو تو يه وبلاگ ديگه ادامه بديد. خوب به هر حال اونايی که به اينجا سر می‌زنن دلشون می‌خواد درد دلاي يه محب امام زمان رو بخونن که بعضی موقع ها هم حرف دل خودشونه و اين جوری با اينجا حال می‌کنن. ولی به هر حال اون کاری هم که می‌خواستيد بکنيد خيلی خوبه و تأثير گذاره. شايد بايد شيوه رو عوض کرد. // دوست داشتيد اينجا هم يه سری بزنيد. خوشحال می‌شيم. // موفق باشی و در پناه گل نرگس!

هادی

سلام . با توجّه به نکته ای که خدمتتان عرض کـرده بودم ، شاید در باره ی حضرت علّامه حق با شما باشد ، ولی مطمئن باشید که موفقیتهای ایشان نیز تحت لوای حضرت صاحب «عج» بوده است ، وگرنه نه اینچنین بود و نه آنگونه که در آن دنیا این گونه مقامات را داشته باشد که دیده اند . ولیکن به لحاظ اطلّاع نداشتن خوانندگان وبلاگ شما از شخصیّت و اصول رفتاری و برخوردی استاد ، رغبت نداشتن آنان به اینگونه مطالب طبیعی می نماید . انشاءالله تصمیم صحیحی اتّخاذ نمائید . ... موفّق باشید و در ظلّ توجّهات حضرت ولی امر (عج) مویّد و منصور ...

مَهدي

سلام . صدايم را نمی شنوی يا نوشته هايم خونده نمی شوند؟ من نوشتن رو از شما ياد گرفتم و قرار هم بر اين بود که يادتون نره به من سر بزنيد................................................................یا اباصالح در انتظارم.......بیا قرار دل من که بی قرارم.....نذر تو جوانیم.....مرا مرانیم.................. التماس دعا.

امين پروانه

ما همه غايب و او منتظر امدن ماست.