ارزش هر چی به چيه؟

واقعاْ ارزش يه چيز به چيه؟ به قيمتشه؟ چطوره که يه دوچرخه برای يکی ميشه رويا اما برای يکی بی ارزشه بی ارزش؟ اما به نظر من ارزش یه چیز به اینه که در راهش چی فدا می کنیم٬ چه ایثاری می کنیم.
می دونين معشوقه خوب پيدا کردن که چه سخته٬ اما به آدم يه معشوقه خوب راحت و کم مشکل بدن٬ آيا اين فرد هيچ وقت واقاْ عاشقِ اون معشوقه می شه٬ ارزشه معشوقه شو درک می کنه؟ اگر اون عاشق از بين اين همه آدم و در بين همه مشکلات باز هم به اون معشوق دل ببنده و عاشقش باشه اونوقت ميشه گفت واقعاْ عاشقه. اگر سوده (۱) کماکان عاشق بمونه اون هنره و ارزشه عشقش به معشوقشو نشون ميده.
سوده (۱) تو يه چيز خوب و راحت بدست آوردی٬ حالا بايد به خودت و خدای خودت نشون بدی چقدر برات ارزش داره. اين تويی که ارزش اونو نشون ميدی. شوهرت هم ميخواد ارزشه تو و چيزای ديگه رو به خودش و خدای خودش نشون بده. اين دو تا در تعارض با هم نيستن.
سوده (۱) اين جدايی رو٬ تو و معشوقت بايد با موفقيت پشت سر بزارين. اگر شما دو تا راحت به هم برسين که هيچ ارزشی رو حس نمی کنين و لذت آن چنانی نخواهد داشت. ارزش با هم بودن و اونایی میفهمن که بی هم بودن.
باز هم دست دعا بر می دارم و خدا رو به پنج تن آل عبا- پنج اسم مقدس- محمد (ص)‌‌٬ علی (ع)٬ فاطمه (س)٬ حسن (ع)٬ و حسین (ع) که همه (*) به آنها متوسل شدند تا گره از مشکلاتشان بگشایی٬ قَسَمَ می دهم گره از کار ما بگشا. امین...
سوده ش۲

/ 3 نظر / 14 بازدید
سوده 1

حرفات عين هميشه بوی اميد ميده. بو ی صفا بوی دوست داشتن بوی صميميت از راه دور ميبوسمت و بهت قول ميدم. قول ميدم اون چيزی باشم که تو آرزوشُ ‌داری. اون طوری که عاشق از معشوقش انتظار داره. ان شاالله

یک انسان شریف

سلام...خيلی ببخشينا ما که قاطی کرديم...سوده ۱ کيه؟۲ کيه؟ لا بد پس فردا هم شماره ۳ منتشر ميشه!!!!!...........در هر صورت همتون موفق باشين...

چشمه

هر کجا هستم باشم،آسمان مال منست،پنجره ،فکر،هوا،عشق،زمین مال منست،چه اهمیت دارد گاه اگر میرویند قارچهای غربت....دوستان عزیز خسته نباشید،امیدوارم مشکلاتتون زودتر حل بشه و شما بتونید بی دغدغه در کنار هم باشید.خداوند به شما برترین داروی شفابخش بشر که همون سعه صدر هست،عنایت کنه.